LMPF | Norite kaupti pensiją savo darbuotojams? Nepamirškite šių namų darbų
17251
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-17251,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

Norite kaupti pensiją savo darbuotojams? Nepamirškite šių namų darbų

About This Project

Šiandien darbo rinka darosi vis išrankesnė. Norint išlaikyti sėkmingus vadovus ir kvalifikuotus specialistus įmonėje, vien atlyginimų kėlimo nebepakanka. Darbdaviai priversti ieškoti ilgalaikių skatinimo priemonių, kurios papildomai motyvuotų darbuotojus. Viena iš populiarėjančių Lietuvoje – įmonės prisidėjimas prie darbuotojų pensijų kaupimo. Tačiau, ar darbdaviai viską apgalvoja, imdamiesi šios sudėtingos skatinimo iniciatyvos?

Pensijų fondų valdytojos „INVL Asset Management“ užsakymu atliktos Lietuvos gyventojų apklausos duomenimis, net 34 proc. dirbančiųjų nurodo, kad darbdavio prisidėjimas prie papildomo kaupimo pensijai yra antras pagal svarbą ilgalaikio motyvavimo būdas. O finansų ekspertai pastebi, kad jis naudingas ne tik darbuotojams, bet ir darbdaviams bei valstybei.

 Naujovė darbdaviams – galimybė prisidėti prie II pakopos fondų

Darbdavio įmokos į pensijų fondus darbuotojų naudai – pastaruoju metu populiarėjanti iniciatyva. Visai neseniai įsigaliojo ir svarbi naujovė, apie kurią žino dar ne visos bendrovės, kaupiančios ar besidominčios kaupti lėšas savo darbuotojų pensijai.

„Jau dabar papildomai prisidėti prie darbuotojų kaupimo darbdaviai gali ne tik III, bet ir II pakopos pensijų fonduose. Pasirinkus bet kurį kelią, bendrovėms bus taikomos analogiškos apmokestinimo sąlygos, kurias nustato valstybė. Tai gali būti aktualu artėjant naujiems metams, kai įmonės svarsto savo biudžetus, planuoja naujas darbuotojų skatinimo programas ir iniciatyvas“, – komentuoja Kęstutis Lisauskas, profesinių paslaugų bendrovės „EY“ partneris.

Plačiau: https://www.vz.lt/vedlys2020/2019/11/19/norite-kaupti-pensija-savo-darbuotojams-nepamirskite-siu-namu-darbu#ixzz65iNyQxkK