LMPF | VMU ĮTEISINTA APMOKĖJIMO TVARKA UŽ PAPILDOMŲ FUNKCIJŲ ATLIKIMĄ BEI LAIKINĄ KITŲ PAREIGŲ VYKDYMĄ
17799
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-17799,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

VMU ĮTEISINTA APMOKĖJIMO TVARKA UŽ PAPILDOMŲ FUNKCIJŲ ATLIKIMĄ BEI LAIKINĄ KITŲ PAREIGŲ VYKDYMĄ

About This Project

Po rugsėjo mėn. vykusių VMU administracijos ir profesinių sąjungų jungtinės atstovybės konsultacijų,  VMU direktoriaus įsakymu nustatyta tvarka, kaip turi būti apmokama už  papildomų funkcijų atlikimą bei laikiną kitų pareigų vykdymą. Nustatyta, kad darbuotojams, paskirtiems tuo pačiu metu kaip ir pagrindinė darbo funkcija papildomai atlikti nesančio darbe darbuotojo funkcijas, nuo 21 (dvidešimt pirmos) papildomų funkcijų atlikimo darbo dienos mokamas 25 (dvidešimt penkių) procentų nesančio darbuotojo pareigybei nustatyto bazinio darbo užmokesčio priedas, o  darbuotojams, laikinai paskirtiems eiti kitas pareigas, už visą laikotarpį mokamas laikinai užimamai pareigybei taikytinas bazinis darbo užmokestis bei kitos darbo užmokesčio sudėtinės dalys pagal VMU darbo užmokesčio sistemą.

Kol kas nepriimtas sprendimas kaip ir kiek apmokėti darbuotojams už padidintą darbų apimtį, nenumatytą pagrindinėje darbo sutartyje. Profesinių sąjungų jungtinė atstovybė siūlo, kad darbuotojo bazinis darbo užmokestis būtų didinamas 15-60 proc., priklausomai nuo padidintos darbų apimties bei atsižvelgiant, ar papildomos funkcijos atliekamos pagrindinės darbo funkcijos atlikimo metu, ar laisvu nuo pagrindinės darbo funkcijos metu, bet nemažiau 15 proc. Jungtinė atstovybė administracijai pateikė papildomų darbų sąrašą, kurių vykdymas nenumatytas darbo sutartyse ir, jos manymu, juos vykdantiems darbuotojams ženkliai didina darbų apimtis.

LMPF informacija