LMPF | Šakiuose – naujas profesinės sąjungos vadovas
18867
post-template-default,single,single-post,postid-18867,single-format-standard,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

Šakiuose – naujas profesinės sąjungos vadovas

Šakiuose – naujas profesinės sąjungos vadovas

Vasario 8 d. Šakių miško darbuotojų profesinės sąjungos  nariai nenoriai, bet dėl objektyvių aplinkybių, buvo priversti priimti pirmojo po jų profesinės sąjungos įsikūrimo pirmininko Karolio Gurevičiaus atsistatydinimą. Karolis perėjo dirbti į Kazlų Rūdos RP ir, kaip jis pats pripažino, vadovavimas šakiečių PS tapo komplikuotas dėl nuolatinio kontakto su PS nariais nebuvimo. Naujuoju PS pirmininku šakiečiai išsirinko girininkijos specialistą Roką Lipnevičių. Į PS komitetą išrinkti girininkas Robertas Valaitis, girininkijos specialistai Andrius Stanislovaitis, Audrius Martinkevičius ir Egidijus Sutkus, buhalterės Jurgita Šitkauskienė ir Odeta Stanaitienė, valytojos Giedrė Ižganaitienė ir Renata Jančaitienė, duomenų valdymo specialistė Greta Vaivadienė bei medienos meistras Vaidas Jančaitis. Taip pat buvo išrinkta iš trijų asmenų PS finansų kontrolės grupė.

LMPF pirmininkė Diana Raitelaitienė padėkojo Karoliui už jo indėlį šakiečių PS veikloje, o naujam pirmininkui Rokui palinkėjo sėkmingai šią veiklą tęsti bei toliau vienyti Šakių RP darbuotojus, skatinant prisijungti prie PS. LMPF atstovai taip pat trumpai informavo apie veiklos aktualijas.

 

LMPF informacija