LMPF | Nuo 2023 m. sausio 1 d. – Valstybinės darbo inspekcijos teritorinių skyrių pokyčiai
18813
post-template-default,single,single-post,postid-18813,single-format-standard,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

Nuo 2023 m. sausio 1 d. – Valstybinės darbo inspekcijos teritorinių skyrių pokyčiai

Nuo 2023 m. sausio 1 d. – Valstybinės darbo inspekcijos teritorinių skyrių pokyčiai

Šiuo metu Lietuvos Respublikos valstybinė darbo inspekcija prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (VDI) turi 5 (penkis) teritorinius skyrius, kurių pagrindinės buveinės yra Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje. Ūkio subjektų priežiūros kokybei ir operatyvumui užtikrinti bei interesantų aptarnavimui gerinti šie VDI teritoriniai skyriai turi nutolusias darbo vietas Alytuje, Marijampolėje, Tauragėje, Telšiuose ir Utenoje.
Nuo 2023 m. sausio 1 d. keičiasi VDI teritorinių skyrių administracinis paskirstymas ūkio subjektų priežiūrai, nelaimingų atsitikimų darbe, profesinių ligų, darbuotojų saugos ir sveikatos, norminių darbo teisės aktų pažeidimų prevencijai ir Lietuvos Respublikos darbo kodekso, darbuotojų saugą ir sveikatą bei darbo santykius reglamentuojančių įstatymų ir kitų norminių teisės aktų kontrolei įmonėse, įstaigose, organizacijose ar kitose organizacinėse struktūrose, nepaisant jų nuosavybės formos, rūšies, veiklos pobūdžio, taip pat tais atvejais, kai darbdavys yra fizinis asmuo, vykdyti.
Nuo 2023 m. sausio 1 d. ūkio subjektų priežiūrą Kėdainių, Ukmergės ir Švenčionių rajonuose vykdys VDI Panevėžio teritorinis skyrius, o Elektrėnų savivaldybėje – Kauno.

Daugiau: https://www.vdi.lt/Forms/Tekstas1.aspx?Tekstai_ID=3856