LMPF | PROFESINĘ SĄJUNGĄ VALDYS VIEN MOTERYS
18678
post-template-default,single,single-post,postid-18678,single-format-standard,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

PROFESINĘ SĄJUNGĄ VALDYS VIEN MOTERYS

PROFESINĘ SĄJUNGĄ VALDYS VIEN MOTERYS

Taip nutiko, kad Mažeikių miško darbuotojų profesinę sąjungą valdys vien moterys, o vyrai kontroliuos jų finansinę veiklą. Savikritiškai savo veiklą įsivertinus Pauliui Gedrimui ir kategoriškai atsisakius kandidatuoti antrai kadencijai, profesinės sąjungos ataskaitiniame – rinkiminiame  susirinkime pirmininke vieno balso persvara išrinkta medienos meistrė Ieva Kalvaitytė. Be jos, valdybos narėmis dar išrinktos girininko pavaduotoja Justė Petrauskaitė, prekybos vadybininkė Živilė Bučienė, valytoja Marija Skutulienė ir buhalterė Dalia Barvydienė. Vyrai atsigriebė renkant kontrolės grupę, į kurią išrinkti eigulys Juozas Butkus, girininkas Artūras Raudonis ir girininko pavaduotoju dirbantis Edgaras Bilvinas.

Susirinkime dalyvavo ir apie veikos aktualijas pasisakė LMPF pirmininkė Diana Raitelaitienė ir LMPF organizatorius Algis Vaitkevičius.  Savo profsąjungietiškos veiklos prisiminimais pasidalijo  VMU Mažeikių RP dabartinis vadovas Nerijus Lemežis.

LMPF informacija