LMPF | Evaldas Vitkevičius profesinei sąjungai vadovaus trečią kadenciją
18656
post-template-default,single,single-post,postid-18656,single-format-standard,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

Evaldas Vitkevičius profesinei sąjungai vadovaus trečią kadenciją

Evaldas Vitkevičius profesinei sąjungai vadovaus trečią kadenciją

Įvyko Dubravos miško darbuotojų profesinės sąjungos narių ataskaitinis-rinkiminis susirinkimas. Susirinkimo dalyviai  pritarė profesinės sąjungos valdybos veiklos ir finansinei ataskaitoms. Trečią kadenciją vadovauti profesinei sąjungai išrinktas Evaldas Vitkevičius. Į Dubravos MDPS valdybą taip pat išrinkti girininkas Aivaras Audėjaitis, medelyno specialistė Renata Vaškevičienė, medelyno darbininkas Robertas Čikotas, medvežės operatorius Marijonas Pavilionis, medienos meistrė Regina Pryšmantaitė, gamybos organizavimo vyr. specialistas Darius Banza. Iš trijų narių išrinkta kontrolės grupė.

Susirinkime aptarti darbuotojams aktualūs klausimai, o  dalyvavę LMPF pirmininkė Diana Raitelaitienė ir LMPF organizatorius Algis Vaitkevičius pakomentavo vykstančias aktualijas, susijusias su Valstybine miškų urėdija bei Nacionaliniu miškų susitarimu.

Šiuo metu Dubravos MDPS yra 56 nariai. Įdomu pažymėti, kad šiame Regioniniame padalinyje dar veikia Valstybinių miškų urėdijos profesinė sąjunga, taip pat priklausanti LMPF, turinti 16 narių.

LMPF informacija