LMPF | SVEIKINIMAI RŪTAI!
18637
post-template-default,single,single-post,postid-18637,single-format-standard,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

SVEIKINIMAI RŪTAI!

SVEIKINIMAI RŪTAI!

Sveikiname Rūtą Kilčauskienę, kuri gegužės 27 d. vykusiame Raseinių miškų urėdijos profesinės sąjungos susirinkime  iš dviejų kandidačių vėl perrinkta  vadovauti šiai organizacijai. Profesinės sąjungos nariai patvirtino praėjusio laikotarpio veiklos ir finansines ataskaitas. Susirinkime taip pat daug dėmesio buvo skirta naujų profesinės sąjungos įstatų priėmimui, kurių projektas sulaukė nemažai pasiūlymų ir pakeitimų. Kadangi buvęs profesinės sąjungos pavadinimas neatitinka esamos situacijos (neliko įmonės tokiu pavadinimu), iš keleto pasiūlytų variantų buvo nutarta, kad dabar organizacija vadinsis Dubysos krašto miškininkų profesine sąjunga.

Susirinkime į profesinės sąjungos komitetą išrinkti Simona Piekutė, Alvydas Tamošaitis, Egidijus Želvys, Diana Kaupaitienė, Roma Gaubšienė ir Nerijus Navickas. Iš trijų asmenų išrinkta kontrolės grupė.

Šiuo metu profesinėje sąjungoje yra 54 nariai.

Posėdyje dalyvavusi LMPF pirmininkė Diana Raitelaitienė profesinės sąjungos narių pageidavimu pasidalino turima informacija apie VMU girininkijų reformos proceso eigą bei išklausė profesinės sąjungos narių nuomones dėl šio proceso.

 

LMPF informacija