LMPF | Pastatai Balsio ežero pakrantėje bus perduoti Turto bankui
18617
post-template-default,single,single-post,postid-18617,single-format-standard,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

Pastatai Balsio ežero pakrantėje bus perduoti Turto bankui

Pastatai Balsio ežero pakrantėje bus perduoti Turto bankui

Aplinkos ministerija informuoja, kad Valstybinių miškų urėdijai (VMU) priklausantį statinių kompleksą Verkių regioninio parko teritorijoje, Gulbinų gatvėje planuojama perduoti Turto bankuiPastatų atsisakoma, kadangi jie nėra būtini įstaigos funkcijoms atlikti.

Gyvenamasis namas su administracinėmis patalpomis 2007-2008 m. pastatytas tuo metu veikusios Generalinės miškų urėdijos. Po miškų reformos jos funkcijas perėmus Valstybinių miškų urėdijai, ji tapo šių statinių valdytoja. Kurį laiką čia veikė Verkių girininkija, o šiuo metu laikomi įrankiai ir miško inventorius.

„Šie pastatai ant ežero kranto nėra būtini ūkinėms urėdijos reikmėms, todėl bus perduoti Turto bankui. Nuo 2014 m., kai buvo atnaujinamas ūkinis pastatas, į juos lėšos nebuvo investuojamos. Taip pat atkreipiu dėmesį, kad Valstybinių miškų urėdija yra viena iš įstaigų, kuri Turto bankui perdavė daugiausiai nekilnojamojo turto. Jo sąrašai nuolat peržiūrimi ir nereikalingų pastatų atsisakoma“, – komentuoja situaciją aplinkos ministras Simonas Gentvilas.

Praėjusiais metais VMU Turto bankui perdavė 116 nekilnojamojo turto objektų, kurie nebūtini įstaigos funkcijoms vykdyti. Šiuo metu jau pradėtos procedūros dėl 137 nekilnojamojo turto objektų perdavimo 2022 m.

Per 2021 m. Vyriausybė pritarė, kad Turto bankui būtų perduoti 52 VMU valdomi valstybei priklausantys pastatai, kurių bendras plotas sudarė 3,8 tūkst. kv. metrų.

AM  informacija