LMPF | „Grigeo“ skelbia apie sustabdytą gamybą Ukrainoje
18527
post-template-default,single,single-post,postid-18527,single-format-standard,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

„Grigeo“ skelbia apie sustabdytą gamybą Ukrainoje

„Grigeo“ skelbia apie sustabdytą gamybą Ukrainoje

Medienos ir popieriaus įmonių grupė „Grigeo“ informuoja, kad grupės gofruotojo kartono gamybos įmonė Ukrainoje AT „Mena Pak“ sustabdė gamybą. Grupės eksportas į Ukrainą, Rusiją ir Baltarusiją vyksta.

„Dalis grupės produkcijos pardavimų yra vykdoma į rytų šalis, įskaitant Ukrainą, Rusiją bei Baltarusiją“, – rašoma per Vilniaus biržą išplatintame pranešime.

Pardavimai į šias šalis sudaro apie 10,6% visų grupės pardavimų.

AT „Mena Pak“ pardavimai 2021 m. sudarė 5% visų grupės pardavimų. Investicija į „Mena Pak“ yra lygi 3,7 mln. Eur. „Mena Pak“ turtas siekia 3,1 mln. Eur. 2021 m. grynasis pelnas – 0,6 mln. Eur.

Gintautas Pangonis, „Grigeo“ prezidentas vakar sakė, kad jeigu reikės, visi įmonės resursai bus skirti karui laimėti. Anot jo, įgaliojimai  perduoti įmonės vadovybei – kiek reikės, tiek ir bus panaudota gynybai. O nusiteikimas priešintis ir ginti šalį įmonėje stiprus.

„Grupės vadovybė vertina potencialią finansinę įtaką ateinantiems laikotarpiams, tačiau dėl reikšmingų neapibrėžtumų, taip pat numatomų energijos kainų šuolių, patikimai įvertinti įtakos nėra įmanoma“, – nurodoma pranešime.

Grupė vykdo pardavimus į daugiau kaip 20 šalių, esant poreikiui, prarasti pardavimai bus perorientuojami į kitas rinkas.

https://www.vz.lt/pramone/2022/02/25/grigeo-skelbia-apie-sustabdyta-gamyba-ukrainoje