LMPF | DĖL GIRININKIJŲ VEIKLOS OPTIMIZAVIMO
18499
post-template-default,single,single-post,postid-18499,single-format-standard,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

DĖL GIRININKIJŲ VEIKLOS OPTIMIZAVIMO

DĖL GIRININKIJŲ VEIKLOS OPTIMIZAVIMO

VMU veikiančių  profesinių sąjungų jungtinė atstovybė (JA) kreipėsi raštu į VMU administraciją. Rašte rašoma, kad JA gauna iš profesinių sąjungų narių daug informacijos apie jau parengtus VMU girininkijų veiklos organizavimo pakeitimo sprendinius ir paruoštus pagrindinius bei papildomus veiklos rodiklius girininkijų tinklo optimizavimui. Taip pat turima informacijos,  kad šiuo metu  regioniniuose padaliniuose vykdomas girininkijų veiklos teritorijų suskirstymas, kiekvienam regioniniam padaliniui nustatytas maksimalus girininkijų darbuotojų skaičius ir kt., t. y.   vykdomas VMU struktūros optimizavimo procesas, turintis svarbią reikšmę girininkijų darbuotojų socialinėms garantijoms ir interesams,  neinformuojant apie tai darbuotojų atstovų – JA,  nors  LR Darbo kodeksas numato teisę darbuotojų atstovams būti informuotiems ir dalyvauti konsultacijose su darbuotojų interesų įgyvendinimu ir gynimu susijusiais klausimais.

Vadovaujantis LR Darbo kodekso 203 str. bei VMU Kolektyvinės sutarties 2.3. ir 17.2. punktais, JA rašte iniciavo artimiausiu metu pradėti konsultacijas VMU girininkijų tinklo optimizavimo ir girininkijų darbuotojų socialinių garantijų klausimais, taip pat paprašė pateikti informaciją apie paruoštus girininkijų veiklos optimizavimui dokumentų projektus bei sudaryti darbuotojų atstovams galimybę dalyvauti visose šio proceso stadijose.

 

LMPF informacija