LMPF | Pasitvirtino Lietuvos pramonės profesinių sąjungų federacijos Etikos kodeksą.
18158
post-template-default,single,single-post,postid-18158,single-format-standard,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

Pasitvirtino Lietuvos pramonės profesinių sąjungų federacijos Etikos kodeksą.

Pasitvirtino Lietuvos pramonės profesinių sąjungų federacijos Etikos kodeksą.

Gegužės 20 dieną, nuotolinėmis ryšio priemonėmis, įvyko Lietuvos pramonės profesinių sąjungų federacijos (LPPSF) tarybos posėdis. <….>

Posėdyje  vienbalsiai buvo patvirtintas Lietuvos pramonės profesinių sąjungų federacijos Etikos kodeksas. Šis dokumentas apibrėžia, kokiais veiklos etikos principais ir standartais remiasi Federacija ir jos nariai. Visoms suinteresuotoms šalims Kodeksas nurodo, kokiais etiškos ir atsakingos veiklos principais LPPSF vadovaujasi vykdydama savo veiklą, bei kokio elgesio tikisi iš savo partnerių, kolegų, narių ir valdžios institucijų.

Kodekso preambulėje pabrėžiama, jog „Federacijos siekis yra vykdyti veiklą, kurioje visi galėtų dalyvauti įtraukioje, pagarbioje ir saugioje aplinkoje. Tikimasi, kad visi Federacijos, valdybos ir tarybos posėdžių ir kitų susitikimų bei renginių nariai ir dalyviai laikysis minėto požiūrio“.

Pažymėtina, kad Lietuvos pramonės profesinių sąjungų federacija yra pirmoji Lietuvoje darbuotojams atstovaujanti organizacija, priėmusi tokį veiklos etikos standartus apibrėžiantį dokumentą.

Daugiau: https://www.pramprof.lt/index.php/news/845-lppsf-taryba-vienbalsiai-patvirtino-etikos-kodeksa