LMPF | 𝗣𝗿𝗮𝘀𝗶𝗱𝗲̇𝗷𝗼 𝗡𝗮𝗰𝗶𝗼𝗻𝗮𝗹𝗶𝗻𝗶𝗼 𝗺𝗶𝘀̌𝗸𝘂̨ 𝘀𝘂𝘀𝗶𝘁𝗮𝗿𝗶𝗺𝗼 𝗽𝗿𝗼𝗰𝗲𝘀𝗮𝘀
18033
post-template-default,single,single-post,postid-18033,single-format-standard,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

𝗣𝗿𝗮𝘀𝗶𝗱𝗲̇𝗷𝗼 𝗡𝗮𝗰𝗶𝗼𝗻𝗮𝗹𝗶𝗻𝗶𝗼 𝗺𝗶𝘀̌𝗸𝘂̨ 𝘀𝘂𝘀𝗶𝘁𝗮𝗿𝗶𝗺𝗼 𝗽𝗿𝗼𝗰𝗲𝘀𝗮𝘀

𝗣𝗿𝗮𝘀𝗶𝗱𝗲̇𝗷𝗼 𝗡𝗮𝗰𝗶𝗼𝗻𝗮𝗹𝗶𝗻𝗶𝗼 𝗺𝗶𝘀̌𝗸𝘂̨ 𝘀𝘂𝘀𝗶𝘁𝗮𝗿𝗶𝗺𝗼 𝗽𝗿𝗼𝗰𝗲𝘀𝗮𝘀

2021-03-15 surengtas Nacionalinio miškų susitarimo formuojamos koordinacinės grupės I-ais susitikimas, kuriuo startuoja šio svarbaus susitarimo procesas.
Nuo šiol susitikimai vyks kiekvieną pirmadienį, artimiausiu metu bus sprendžiama dėl Nacionalinio miškų susitarimo koordinacinės grupė sudėties, legitimumo, sprendimų priėmimo tvarkos ir kitų šiandien iškeltų klausimų. Tikimės, kad paaiškės daugiau- kokia yra rengiamo dokumento forma, esminiai principai, įsipareigojimai bei sąlygos, apibrėžiančios susitarimo galimybes.
Labai svarbu, kad nuo pat pradžių į procesą įsitraukė politinių partijų atstovai. Kaip sakė Seimo Aplinkos apsaugos komiteto (kuruojančio miškų politiką) pirmininkė Aistė Gedvilienė, susitarimas yra rengiamas parlamentinių politinių partijų pasirašymui. Tad patiems politikams įsitraukus į susitarimo rengimo procesą, bus daugiau aiškumo ir koordinacijos.
LMSA informacija