LMPF | Ar VMU Dubravos regioninis padalinys pagaliau turės nuolatinį vadovą?
17984
post-template-default,single,single-post,postid-17984,single-format-standard,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

Ar VMU Dubravos regioninis padalinys pagaliau turės nuolatinį vadovą?

Ar VMU Dubravos regioninis padalinys pagaliau turės nuolatinį vadovą?

Jau kurį laiką Valstybinių miškų urėdijos (VMU) Dubravos regioninis padalinys dirba be nuolatinio vadovo, o konkursas į vadovo pareigas paskelbtas tik po to, kai šia situacija susidomėjo žurnalistai.

Šiuo metu Dubravos regioniniam padaliniui laikinai vadovauja specialistas, einantis ir VMU Šakių regioninio padalinio vadovo pareigas. Dubravos regioninis padalinys– vienas iš dviejų, neturinčių nuolatinio vadovo, ir vienintelis, kuriam laikinai vadovauja kito padalinio vadovo pareigas užimamntis asmuo. Tauragės regioninis padalinys be nuolatinio vadovo dirba nuo praėjusių metų spalio, o Dubravos – nuo praėjusių metų vasario, taigi – vienerius metus. Nors  vidinės VMU taisyklės numato, kad padalinys su laikinu vadovu dirbti gali vienerius metus, kyla klausimų, ar vienas žmogus pajėgus vadovauti dviem padaliniams, ar dalijant laiką nenukenčia vieno arba abiejų padalinių darbo kokybė, ir kodėl taip delsta skelbti konkursą naujo vadovo pareigoms užimti.

Daugiau: http://miskininkas.eu/ar-vmu-dubravos-regioninis-padalinys-pagaliau-tures-nuolatini-vadova/

Norintiems dalyvauti konkurse:

http://portalas.vtd.lt/lt/dubravos-regioninio-padalinio-vadovas-e-322;688500.html