LMPF | M. Šukevičius: „VMU valdyba suformavo naują darbo ir sprendimų priėmimo kultūrą įmonėje“
17917
post-template-default,single,single-post,postid-17917,single-format-standard,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

M. Šukevičius: „VMU valdyba suformavo naują darbo ir sprendimų priėmimo kultūrą įmonėje“

M. Šukevičius: „VMU valdyba suformavo naują darbo ir sprendimų priėmimo kultūrą įmonėje“

Nauju Valstybinių miškų urėdijos (VMU) valdybos pirmininku praėjusį gruodį išrinktas jos valdybos narys Mantas Šukevičius. Naujasis VMU valdybos vadovas teigė, jog sieks, kad valdybos svoris stiprėtų, kad ji veiks kaip forumas priimant svarbiausius įmonės sprendimus, užduos toną svarbiausioms veiklos kryptims ir būtiniems pokyčiams. VMU valdyboje M. Šukevičius – ne naujokas, tad paprašėme atsakyti į kelis klausimus apie buvusią ir būsimą jos veiklą.

– Viena iš pagrindinių įmonės valdybos funkcijų yra patarti ir konsultuoti įmonę įvairiais strateginiais klausimais, tvirtinti darbuotojų apmokėjimo ir skatinimo taisykles, siekti įmonės veiklos efektyvumo. Ką pavyko valdybai nuveikti šiais ir kitais klausimais per praėjusius 2020 metus, kaip VMU valdyba dirbo?

– Be to, ką pastebėjote, kad valdyba dalijasi savo patirtimi bei konsultuoja strateginiais klausimais, tvirtina strategiją, ji dar yra ir valdymo sprendimų priėmimo vieta organizacijoje, kurios darbo rezultatas – teisingi, skaidrūs ir nešališki sprendimai įmonės labui. Tad neperdėsiu sakydamas, kad pirmiausiai valdyba suformavo naują darbo ir sprendimų priėmimo kultūrą įmonėje, ji tapo forumu, kur svarstomi svarbiausi įmonės veiklos klausimai bei nuolat kontroliuojančiu įmonės veiklą bei rezultatus organu, gerąja prasme neduodančiu įmonės vadovybei atsipalaiduoti. Taip pat svarbu paminėti, kad buvo patvirtinta ir suformuota nauja įmonės struktūra, centralizuotos pagrindinės bendrosios funkcijos – apskaita, personalo valdymas, IT, viešieji pirkimai ir kita. Įgyvendinta ir vieninga darbo apmokėjimo sistema, kuri ilgai rengta tiek įmonėje, tiek derinta su darbuotojus atstovaujančiomis profesinėmis sąjungomis. Nuolat rūpinamasi ir keliamas klausimas dėl nepertraukiamų investicijų atnaujinant darbo priemonių bei įrengimų parką, be to, nepamirštama ir atsakomybė už įmonei patikėtas viešąsias funkcijas. Valdybos iniciatyva įsteigtas Audito komitetas ir vidaus audito funkcija, sukurta kovos su korupcija sistema, diegiamas ISO 37001 Antikorupcinės vadybos sistemos standartas. Pilnam vaizdui užbaigti dar paminėsiu, kad valdyba nesėdi užsidariusi posėdžiuose, bet lanko (išskyrus  karantiną) regioninius padalinius, domisi jų specifika ir vietos problemomis.

Daugiau: http://miskininkas.eu/m-sukevicius-vmu-valdyba-suformavo-nauja-darbo-ir-sprendimu-priemimo-kultura-imoneje/