LMPF | Buvęs aplinkosaugininkų vadovas ministro sprendimą jį pažeminti pareigose apskundė teismui
17517
post-template-default,single,single-post,postid-17517,single-format-standard,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

Buvęs aplinkosaugininkų vadovas ministro sprendimą jį pažeminti pareigose apskundė teismui

Buvęs aplinkosaugininkų vadovas ministro sprendimą jį pažeminti pareigose apskundė teismui

Aplinkos apsaugos departamento buvęs vadovas Vaidas Laukys nesutinka su ministro sprendimu jį perkelti į žemesnes pareigas – šį ministro sprendimą jis apskundė teismui.

„Kovo mėnesį ministras priėmė įsakymą, kuriuo aš esu perkeliamas į kitas pareigas ir šitas sprendimas yra apskųstas Vilniaus apygardos administraciniam teismui“, – BNS antradienį sakė buvęs aplinkosaugininkų vadovas.

„Ministerija balandžio aštuntą dieną parašiusi atsiliepimą į šitą skundą, taip kad jiems ta informacija puikiai žinoma“, – pridūrė jis.

Aplinkos ministras Kęstutis Mažeika anksčiau šiemet nepatenkinimai įvertino vis dar pareigas ėjusio departamento vadovo veiklą, vėliau tą konstatavo ir ministerijoje sudaryta komisija.

Su šiais vertinimais buvęs aplinkosaugininkų vadovas teigia nesutikęs.

V. Laukys nuo penktadienio dirba Aplinkos kokybės departamento Kauno aplinkos kokybės kontrolės skyriaus vedėju. Apie tai praėjusią savaitę BNS pranešė aplinkos ministro atstovas spaudai Justas Jaskonis ir teigė, kad V. Laukys sutiko eiti žemesnes pareigas.

Tačiau buvęs aplinkosaugininkų vadovas sako neturėjęs kito pasirinkimo.

„Toks ir sutikimas, aš kito varianto, kaip vykdyti įsakymą, neturiu“, – teigė V. Laukys.

Daugiau: https://www.alfa.lt/straipsnis/50416647/buves-aplinkosaugininku-vadovas-ministro-sprendima-ji-pazeminti-pareigose-apskunde-teismui