LMPF | Ministras aplinkosaugininkų vadovui siūlo trauktis į žemesnes pareigas
17400
post-template-default,single,single-post,postid-17400,single-format-standard,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

Ministras aplinkosaugininkų vadovui siūlo trauktis į žemesnes pareigas

Ministras aplinkosaugininkų vadovui siūlo trauktis į žemesnes pareigas

Aplinkos ministras Kęstutis Mažeika siūlo Aplinkos apsaugos departamento direktoriui Vaidui Laukiui siūlo trauktis į žemesnes pareigas.
Kaip BNS trečiadienį informavo ministro atstovas Justas Jaskonis, pasiūlymas departamente dabartiniam jo vadovui užimti vyr. specialisto pareigas įrašytas metiniame veiklos vertinime, kuriame V. Laukys įvertintas nepalankiai.

Apie tai, kad ministras siūlo V. Laukiui trauktis iš pareigų, trečiadienį pranešė LRT radijas.

„Vadovas šiuo metu serga, turi nedarbingumą, nežinau, kas yra, iš tiesų. Bet po vertinimo, kuris įvyko, mes įvertinome neigiamai, dėl suprantamų ir objektyvių priežasčių ir pasiūlėme užimti pareigas, kurios atitiktų jo kompetenciją ir tai, ką jis galėtų daryti“, – trečiadienį LRT radijo transliuotame interviu sakė K. Mažeika.

„Turbūt svarsto tą pasiūlymą, tikiuosi, kad tai nesusiję su jo liga“, – sakė ministras.

Kritikos V. Laukys sulaukė po to, kai paaiškėjo, jog  kartono gamybos įmonė „Grigeo Klaipėda“ į Kuršių marias, kaip įtariama, ne vienerius metus leido nevalytas nuotekas.

Plačiau: https://www.vz.lt/verslo-aplinka/2020/02/19/ministras-aplinkos-apsaugos-departamento-vadovui-siulo-trauktis-is-pareigu#ixzz6EOw38lqX