LMPF | Valstybinių miškų urėdijai patalpų ieškoma Vilniuje
17398
post-template-default,single,single-post,postid-17398,single-format-standard,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

Valstybinių miškų urėdijai patalpų ieškoma Vilniuje

Valstybinių miškų urėdijai patalpų ieškoma Vilniuje

Praėjusių metų pavasarį imta kalbėti, kad Lietuvos valstybinius miškus valdančios VĮ Valstybinių miškų urėdijos (VMU)  administracija įsikurs Kazlų Rūdoje,  buvusios Kazlų Rūdos mokomosios  miškų urėdijos patalpose. Šiandien viskas apsivertė aukštyn kojom – patalpų ieškoma Vilniuje.  Kodėl  atsisakoma garsiai skelbtos regionų stiprinimo politikos?

„Politinis sprendimas priimtas, bet dar liko detalės  – turi būti pateikti galutiniai skaičiavimai. Svarstyta keletas alternatyvų, viena iš jų – Kazlų Rūda.  Be to, savivaldybė yra viena iš miškingiausių, joje veikia ne viena miško pramonės įmonė“, – tuomet kalbėjo aplinkos ministras Kęstutis Mažeika. Šių metų sausį ministras sakė, kad šiuo metu atnaujinama įmonės strategija, rengiamas naujas  ministerijos lūkesčių laiškas VMU. „Galutinį sprendimą, kur bus perkelta VMU administracija, priims įmonės valdyba. Tikiuosi, kad sprendimai bus paskelbti šių metų pirmaisiais mėnesiais“, – teigė ministras.

Perkėlimui trukdo informacinių sistemų spragos

Kalų Rūdos savivaldybės meras Mantas Varaška šių metų pradžioje paklaustas, ar dar tiki, kad Valstybinių miškų urėdija bus perkelta į Kazlų Rūdą, atsakė, jog svarbu ne tikėjimas, o sakomi teiginiai ir vykstantys arba nevykstantys darbai.

Daugiau: http://miskininkas.eu/valstybiniu-misku-uredijai-patalpu-ieskoma-vilniuje/