LMPF | Lemtingos dvi „Grigeo“ dienos
17351
post-template-default,single,single-post,postid-17351,single-format-standard,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

Lemtingos dvi „Grigeo“ dienos

Lemtingos dvi „Grigeo“ dienos

„Grigeo“ vadovas Gintautas Pangonis galiausiai prisiėmė atsakomybę dėl „Grigeo Klaipėdos“ nuotekų ir taršos.

„Šiandien čia atėjau atsiprašyti už tai, kas įvyko „Grigeo Klaipėdoje“, kas buvo daroma su Kuršių mariomis, su miestu, su Lietuva. Tai nedovanotina ir mes to netoleruojame“, – kalbėjo G. Pangonis ketvirtadienį. Nuo pranešimo apie pradėtą tyrimą buvo prabėgusios daugiau nei dvi dienos.

 Dvi lemtingos dienos, per kurias neliko abejonės, kur dėti kablelį frazėje „bausti negalima pasigailėti“. Visuomenė, politikai, verslo bend­ruomenė jau apsisprendė, liko kiti klausimai: kokia šio kablelio kaina ir kokia žala reputacijai padaryta. <………>

Dar yra ir žala verslo reputacijai – nubraukta didelė dalis dešimtmečius trunkančių verslo pastangų kaip nors pakeisti visuomenės požiūrį į verslą. Nors tas požiūris nebuvo labai palankus. Prieš pusantrų metų skelbta apklausa (kurią atliko komunikacijos agentūra „Nova media“ ir žiniasklaidos planavimo agentūra OMD) parodė, kad 69% apklaustųjų Lietuvoje verslą laiko nesąžiningu.

Galbūt todėl lengva ranka numota į tai, kad „Grigeo“ nėra tik G. Pangonis ir tualetinis popierius, bet ir maždaug 800 žmonių arba, kaip mėgsta įvardyti politikai, – darbo vietų.

Plačiau: https://www.vz.lt/pramone/2020/01/10/lemtingos-dvi-grigeo-dienos#ixzz6AbsxSpY2