LMPF | Pivoriūnas: niekas nerodys pajuodavusių nuo krentančios vertės rąstų rietuvių palei miško kelius
17132
post-template-default,single,single-post,postid-17132,single-format-standard,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

Pivoriūnas: niekas nerodys pajuodavusių nuo krentančios vertės rąstų rietuvių palei miško kelius

Pivoriūnas: niekas nerodys pajuodavusių nuo krentančios vertės rąstų rietuvių palei miško kelius

Buvusio ir esamo, dviejų vyriausybių aplinkos ministrų bendravimas ir veikimo būdai primena aršiausių politinių priešininkų grumtynes.
Rodos, juos pagimdė tas pats tėtis ir mama viename asmenyje, o taip-vadinamieji-valstiečiai-taip-vadinami-žalieji pakrikštijo vertybėmis. Tad kas lemia tai, kad veikimo priemonės yra tokios skirtingos?

Politinė kultūra ir tradicija, kuri kad ir sunkiai, visgi buvo beužgimstą aplinkos sektoriuje, nutiesė tokį supratimą – buvusio ministro ar vyriausybės darbų, kelių ir klystkelių, prastų ir gerų sprendimų einantieji pareigas nekomentoja. Jokia forma. Neformaliuose pokalbiuose – taip. Tačiau viešai kalbėti, kritikuoti, nekalbant apie šmeižto pliūpsnius – anksčiau neteko nei matyti, nei girdėti. Su valstiečiais ir šiame fronte atėjo naujos mados valstybėje – be nuolatinės netikrų žinių „miškai nyksta“ sklaidos ir bauginimo atmosferos kūrimo, darniai auga informacinis eko-šiukšlynas ir kalbėtojų, sunkiai beskiriančių beržą nuo eglės, gretos. Aplinkos, įskaitant ir miškų politiką pradėjo varinėti kas netingi. Bet grįžkim prie esmės – nėra buvę anksčiau taip, kad aplinkos sektoriaus pirmtakas deda į šuns dienas esamo vadovo iniciatyvas, tarsi pamiršdamas, kad ministrų kabineto vadovas tai tas pat, jų bendražygis, nepasikeitęs. Ir Vyriausybės programa ta pati, nepakeista nė per kablelį.

Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/agro/agroverslo-naujienos/pivoriunas-niekas-nerodys-pajuodavusiu-nuo-krentancios-vertes-rastu-rietuviu-palei-misko-kelius.d?id=82277217