LMPF | Kviečia teikti pasiūlymus dėl parengto Atvirų duomenų rinkinių sąrašo
17085
post-template-default,single,single-post,postid-17085,single-format-standard,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

Kviečia teikti pasiūlymus dėl parengto Atvirų duomenų rinkinių sąrašo

Kviečia teikti pasiūlymus dėl parengto Atvirų duomenų rinkinių sąrašo

Verslas ir visuomenė kviečiami teikti pasiūlymus dėl preliminaraus viešojo sektoriaus institucijų tvarkomų atvirų duomenų sąrašo.  Šis sąrašas taps pagrindu, kokius duomenis valstybės institucijos nuasmenins ir atvers visuomenei šiuo metu kuriamame Lietuvos atvirų duomenų portale.

Preliminarų atvirų duomenų sąrašą parengė Informacinės visuomenės plėtros komitetas (IVPK),  bendradarbiaudamas su daugiau nei 65 valstybės institucijomis bei atsižvelgdamas į Europos Sąjungos ir Lietuvos prioritetines duomenų sritis. Tam, kad šis sąrašas kuo labiau atspindėtų duomenų naudotojų poreikius (tiek įmonių, tiek inovatyvius verslus kuriančių gyventojų, tiek nevyriausybinių organizacijų ir kt.), visuomenė kviečiama aktyviai dalyvauti ir teikti pasiūlymus dėl šio sąrašo papildymo ar pakeitimo.

Už aktualius duomenų rinkinius balsuoti ar teikti savo pasiūlymus galima čia. Siekiant rezultatų patikimumo, reikalingas prisijungimas per Google, Twitter ar kitas socialines paskyras.

Jūsų pasiūlymų laukiame iki 2019 m. rugpjūčio 31 d.

Daugiau: http://am.lrv.lt/lt/naujienos/kviecia-teikti-pasiulymus-del-parengto-atviru-duomenu-rinkiniu-saraso