LMPF | Konkursas VMU direktoriaus pareigoms užimti bus paskelbtas rugpjūtį
17087
post-template-default,single,single-post,postid-17087,single-format-standard,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

Konkursas VMU direktoriaus pareigoms užimti bus paskelbtas rugpjūtį

Konkursas VMU direktoriaus pareigoms užimti bus paskelbtas rugpjūtį

Viešasis konkursas Valstybinių miškų urėdijos (VMU) direktorius pareigoms užimti bus paskelbtas rugpjūtį, teigia Aplinkos ministerija (AM). Jį ministerija planuoja organizuoti – patikslinti kvalifikacinius reikalavimus kandidatams ir atrinkti tinkamiausią VMU vadovą – savo jėgomis.

Konkurso sąlygos ir kvalifikaciniai reikalavimai, anot aplinkos ministro patarėjo, iš esmės bus panašūs, kaip skiriant ankstesnį VMU direktorių, tačiau bus žiūrima, kad VMU vadovas būtų ne tik geras vadybininkas, bet turėtų ir atitinkamą išsilavinimą bei kompetencijos, kokios reikia  valstybinių miškų valdymo  įmonei.

Buvęs VMU direktorius Marius Pulkauninkas iš užimamų pareigų atsistatydino savo noru nuo rugpjūčio 1 dienos. Birželį jis aplinkos ministrui Kęstučiui Mažeikai buvo įteikęs prašymą jį atleisti bendru sutarimu, tačiau ministras pareiškimo  netenkino. “Buvo neatliktų  namų darbų  –  VMU vadovas turėjo pateikti informaciją apie įmonės vidines problemas, išorinių veiksnių įtaką jo ir įmonės veiklai. Be to, tokiu  atveju  priklausytų  ir išeitinė   išmoka”, – komentavo  K. Mažeika.

Pagal antrąjį pareiškimą M. Pulkauninkas atsistatydino jau savo noru ir pagal įstatymus iš pareigų pasitraukė po 20 dienų.  K. Mažeikos teigimu, jam išeitinė kompensacija nebus išmokėta. M. Pulkauninkas VMU vadovavo nuo 2018 metų kovo.

Laikinojo VMU direktoriaus pareigas pavesta eiti VMU direktoriaus pavaduotojui Valdui Kaubrei.

www.miskininkas.eu inf.