LMPF | K. Mažeika paskirtas aplinkos ministru – vyriausybėje lieka vieni vyrai
16939
post-template-default,single,single-post,postid-16939,single-format-standard,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

K. Mažeika paskirtas aplinkos ministru – vyriausybėje lieka vieni vyrai

K. Mažeika paskirtas aplinkos ministru – vyriausybėje lieka vieni vyrai

Seimo valdančiosios Valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos narys Kęstutis Mažeika paskirtas naujuoju aplinkos ministru. Tokį dekretą trečiadienį pasirašė prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Prezidentūros pranešime spaudai nurodoma, kad ji tai padarė „vadovaudamasi Konstitucija ir atsižvelgdama į ministro pirmininko Sauliaus Skvernelio teikimą“.

 Ponas Mažeika Aplinkos ministerijai pradės vadovauti po priesaikos Seime, kuri numatoma kitą savaitę. Jam pradėjus dirbti aplinkos ministru teks paskirti naują Seimo Aplinkos apsaugos komiteto pirmininką. Pastaruosius dvejus metus p. Mažeika buvo šio komiteto vadovas.

Su aplinkos ministro paskyrimu suformuotas visas dabartinis p. Skvernelio vadovaujamas kabinetas. Pastaruosius penkis mėnesius laikinai Aplinkos ministerijos vadovo portfelį turi energetikos ministras Žygimantas Vaičiūnas. Pernai gruodį iš aplinkos ministro posto Vyriausybės vadovo iniciatyva buvo atleistas Kęstutis Navickas. Kartu buvo atsisakyta buvusių kultūros bei švietimo ir mokslo ministrių paslaugų. Bet kandidatus į jų vietas pavyko rasti pakankamai greitai. Tuo metu naujojo Aplinkos ministerijos vadovo paieška užtruko gerokai ilgiau.

Plačiau: https://www.vz.lt/verslo-aplinka/2019/04/03/k-mazeika-paskirtas-aplinkos-ministru#ixzz5k1ktzL8Z