LMPF | Valstybinių miškų urėdijos veiklos strategija: kad Lietuvoje visada oštų miškas, kad miške visiems būtų gera
16893
post-template-default,single,single-post,postid-16893,single-format-standard,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

Valstybinių miškų urėdijos veiklos strategija: kad Lietuvoje visada oštų miškas, kad miške visiems būtų gera

Valstybinių miškų urėdijos veiklos strategija: kad Lietuvoje visada oštų miškas, kad miške visiems būtų gera

VMU tikslas – tapti patraukliausiu stabiliu ir socialiai atsakingu darbdaviu. Kokiu būdu?

Laikinai aplinkos ministro pareigas einantis Žygimantas Vaičiūnas patvirtino Valstybinių miškų urėdijos veiklos strategiją, kuri nustato pagrindinius įmonės tikslus ir uždavinius iki 2023 metų.
„Penkeriems metams patvirtinta urėdijos veiklos strategija atspindi laukiamą pokytį valstybinių miškų valdyme: kad kiekvienas miško gyvenimo ciklo etapas – nuo miškų įveisimo, priežiūros, gamtotvarkos ir apsaugos, iki sėklų surinkimo, medienos ruošos ir tolesnio miškų plėtros planavimo – būtų vykdomas atsakingai, skaidriai ir efektyviai. O visuomenė galės naudotis miško teikiamomis galimybėmis“, – sako aplinkos viceministras Martynas Norbutas.
Svarbiausias strategijoje iškeltas valstybinių miškų reformos tikslas – kad Valstybinių miškų urėdija taptų šiuolaikiška, profesionalia, skaidriai valdoma ir efektyviai veikiančia įmone, kuria didžiuotųsi ir kiekvienas jos darbuotojas, ir visuomenė.
„Įgyvendindami šią strategiją tikimės ne tik didinti miškingumą ir atsakingai valdyti valstybės mums patikėtą turtą, bet ir miškus paversti maksimaliai atvira ir svetinga erdve visuomenei: išsamiai ir aiškiai informuoti apie mūsų veiklą, reikšmingai prisidėti prie visuomenės švietimo ugdant meilę gamtai, puoselėti miškus ir rekreacines zonas, kad Lietuvoje visada oštų miškas ir kad miške visiems būtų gera“, – sako Valstybinių miškų urėdijos direktorius Marius Pulkauninkas.

Daugiau: https://www.vivmu.lt/lt/valstybiniu-misku-uredijos-veiklos-strategija-kad-lietuvoje-visada-ostu-miskas-kad-miske-visiems-butu-gera/