LMPF | Atsisveikiname su miškų ūkio ministru prof. Vaidotu Antanaičiu
16582
post-template-default,single,single-post,postid-16582,single-format-standard,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

Atsisveikiname su miškų ūkio ministru prof. Vaidotu Antanaičiu

Atsisveikiname su miškų ūkio ministru prof. Vaidotu Antanaičiu

Iš mūsų tarpo išėjo žmogus. Nepriklausomybės simbolis, atkurtos  nepriklausomos Lietuvos pirmosios Vyriausybės miškų ūkio ministras. Drąsus, tvirtas, Lietuvos ąžuolas, kuriam iki  paskutinių gyvenimo dienų labai rūpėjo šalies miškų likimas, vykdoma valstybinių miškų valdymo reforma bei mūsų žaliojo turto išsaugojimas ateities kartoms.

Rugpjūčio pabaigoje būtume šventę profesoriaus devyniasdešimtmetį. Savo knygoje “Gyvenimo liudijimai” Vaidotas Antanaitis  rašė: ”Glaudžiausiai esu susijęs su miškininkais. Tarp jų buvau ir dirbau 46 metus…Tačiau prasmingiausias mano gyvenimo laikotarpis praleistas Sąjūdyje ir pirmosiose vyriausybėse. Esu laimingas, kad sulaukiau Atgimimo, Nepriklausomybės. Vien dėl to buvo verta gyventi”.

Tai patvirtina ir kolegų žodžiai, kad pirmiausia profesorius – Pilietis, Patriotas, išauginęs, subrandinęs, puoselėjęs ir drąsiai skelbęs bei įgyvendinęs Lietuvos  nepriklausomybės idėjas. Miškininkų bendruomenė laikė ir laiko prof. V. Antanaitį  dideliu  autoritetu bei vedliu. Jo Asmenybė peraugo profesijos rėmus ir tapo vienu iš Nepriklausomybės simbolių.

Nuoširdi užuojauta žmonai Rymantei, artimiesiems, bičiuliams, kolegoms, visai miškininkų bendruomenei…

Atsisveikinimas su velioniu liepos 16 dieną (PIRMADIENĮ) nuo 13 val. Vilniaus laidotuvių rūmuose (Olandų g. 22), 6 salė. Karstas išnešamas liepos 17 d.(ANTRADIENĮ) 11 val. Prof. V. Antanaitis bus laidojamas Ringaudų kapinėse (Kauno rajonas).

www.miskininkas.eu