LMPF | Mokesčių reforma: nesilaikoma pažadų, paminami demokratijos principai
16547
post-template-default,single,single-post,postid-16547,single-format-standard,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

Mokesčių reforma: nesilaikoma pažadų, paminami demokratijos principai

Mokesčių reforma: nesilaikoma pažadų, paminami demokratijos principai

Lietuvos profesinių sąjungų konfederacija (LPSK) su dideliu nerimu stebi Seime vykstančius procesus, kai didelį rinkėjų pasitikėjimą gavusi valdančioji dauguma pamiršo savo pačios parengtą Vyriausybės programą ir priiminėja sprendimus, dar labiau didinsiančius skurdą ir socialinę atskirtį. Ignoruojami ne tik dalinti pažadai, bet ir demokratijos principai – viešos diskusijos dėl svarbių visuomenei klausimų.

Valdančioji koalicija savo programoje pagrindiniu siekiu įvardijo darnos kūrimą, tačiau, panašu, kad darna visiems virsta į paslaugas išrinktiesiems. „Piliečių gerovė, darni ekonominė aplinka, orios gyvenimo sąlygos, – visa tai pamiršta galvotrūkčiais skubant įteisinti mokesčių ir pensijų reformą, kuria akivaizdžiai kuriamos išskirtinės sąlygos stipriausiems. O pagrindiniu turėjęs būti reformos tikslas – sumažinti socialinę atskirtį, atidėtas neribotam laikui“, – komentuoja LPSK pirmininkė Inga Ruginienė.

Daugiau: http://www.lpsk.lt/2018/06/25/mokesciu-reforma-nesilaikoma-pazadu-paminami-demokratijos-principai/