LMPF | J. Neverauskas: kai profesinės sąjungos ima veikti pagal verslo principus, jos išsigimsta
16498
post-template-default,single,single-post,postid-16498,single-format-standard,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

J. Neverauskas: kai profesinės sąjungos ima veikti pagal verslo principus, jos išsigimsta

J. Neverauskas: kai profesinės sąjungos ima veikti pagal verslo principus, jos išsigimsta

Birželio 1 d., Mažeikių r. Kultūros centre, įvyko Naftininkų profesinės sąjungos ataskaitinė—rinkiminė konferencija, į kurią susirinko delegatai iš įvairių AB „ORLEN Lietuva“ padalinių. Jai pirmininkavo Naftininkų profesinės sąjungos teisininkas Ramūnas Bertulis, o sveikinimo žodį delegatams tarė Marek Golumbewski, AB ”ORLEN Lietuva” generalinio direktoriaus pavaduotojas finansams, ir Dalia Vitkuvienė, Personalo tarnybos vadovė.

Konferencijos metu naująja Naftininkų profesinės sąjungos pirmininke išrinkta Tarybos narė Sonata Samoškienė. Ji antrame ture surinko 36 balsus iš 68. Už buvusią ilgametę pirmininkę Virginiją Vilimienę balsavo 31 delegatas, 1 — susilaikė. Pirmame rinkimų ture kartu su S. Samoškiene ir V. Vilimiene dar rungėsi trečiasis kandidatas – Naftininkų kredito unijos paskolų komiteto pirmininkas Arvydas Adomavičius.

Turėjo grąžinti delegato mandatus

Jau konferencijos pradžioje kilo ilga diskusija dėl delegatų kvotos ir jų paskyrimo, nors pirmininkaujantis R. Bertulis ir priminė, kad delegatų sąrašo sudarymo principai jau anksčiau buvo aptarti profesinės sąjungos taryboje. Galiausiai buvo balsuojama dėl mažesnių padalinių atstovų teisės atstovauti šioms įstaigoms konferencijoje, nors jų darbuotojai ir priklauso Naftininkų profesinei sąjungai. Po balsavimo paaiškėjo, jog dauguma delegatų nepritaria tam, kad minėtos atstovės pilnateisiškai atstovautų savo įstaigoms, taigi, jos turėjo grąžinti savo mandatus ir balsavimo biuletenius.

Daugiau: http://www.pramprof.lt/index.php/news/379-j-neverauskas-kai-profesines-sajungos-ima-veikti-pagal-verslo-principus-jos-issigimsta