LMPF | Jasinevičius atsistatydino iš VMU valdybos pirmininko pareigų
16295
post-template-default,single,single-post,postid-16295,single-format-standard,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

Jasinevičius atsistatydino iš VMU valdybos pirmininko pareigų

Jasinevičius atsistatydino iš VMU valdybos pirmininko pareigų

Iš Valstybinių miškų urėdijos (VMU)  valdybos pirmininko pareigų atsistatydino nepriklausomas valdybos narys Gediminas Jasinevičius. Suomijoje, Karelijos regiono Joensuu mieste, įsikūrusiame apie 500 km į šiaurę nuo Helsinkio, gyvenantis ir Europos miškų institute tyrėju dirbantis G. Jasinevičius VMU valdybos pirmininku buvo išrinktas praėjusį gruodį.

„Kovo 2 d. posėdyje valdybai pareiškiau norą atsistatydinti iš VMU valdybos pirmininko pareigų. Pagrindinė atsistatydinimo priežastis ta, kad darbdavys nepriklausomo valdybos nario veiklos sutartyje, mano supratimu, nustatė mažą išlaidų kompensavimo limitą (200 eurų per mėn). Šis limitas skirtas išlaidoms atvykti į posėdžius, dalyvauti  susitikimuose, konferencijose,  vykdyti komunikaciją, tarptautinį bendradarbiavimą  bei kitą veiklą įmonės naudai. Atsižvelgiant į tai, kad esu ne Lietuvos gyventojas, manau, kad nustatytas limitas ženkliai apribotų mano, kaip valdybos pirmininko, dalyvavimą valdybos ir įmonės veikloje. Įvertinęs visas aplinkybes, supratau, kad vien tik nuotoliniu būdu negalėsiu tinkamai atlikti pirmininkui skirtų pareigų – organizuoti  valdybos darbą, vykdyti valdybos priimtų sprendimų įgyvendinimo kontrolę, teikti ataskaitas ir kt.“,- tinklalapiui www.miskininkas.eu  komentavo G. Jasinevičius.

Daugiau: http://miskininkas.eu/jasinevicius-atsistatydino-is-vmu-valdybos-pirmininko-pareigu/